Lesrooster 2018-2019

Dit is het lesrooster van het seizoen 2018-2019.
Het kan zijn dat er nog wijzigingen plaatsvinden, dus hou dit lesrooster goed in de gaten.

Turnen

Tijd Groep Trainer/Assistent Locatie/Zaal
Maandag
16.00-18.15 Turnen Heren onderbouw Max / Lucas / Joeri Turnstede
16.00-18.15 Turnen Heren middenbouw Niels / Django Turnstede
16.00-19.00 Turnen Heren talentendivisie Max Turnstede
17.45-20.00 Turnen Heren bovenbouw Niels Turnstede
17.00-20.00 Turnen Dames 2e selectie Claudia / Linsey ut Sporthuus 2
16.00-18.00 Turnen Dames jong talent Wendy S./ Fleur Turnstede
16.00-19.00 Turnen Dames 1e selectie OB Wendy S./ Fleur Turnstede
17.00-20.00 Turnen Dames 1e selectie BB Jasper / Wendy Turnstede
18.00-19.30 Dans Meisjes 14+ Mandy Turnstede
19.30-20.30 Dans Dames 30+ Mandy Turnstede
 
Dinsdag
08.30-10.00 Sport High School Niels Turnstede
16.30-18.30 Turnen Dames 3e selectie Wendy / Lara Turnstede
17.00-18.00 Recreatie & kleuters Raymond / Janet ut Sporthuus 3
18.00-20.00 Springgroep Selectie & Recreatie Raymond / Annelies  ut Sporthuus 3
 
Woensdag
08.30-10.00 Sport High School Niels Turnstede
 
Donderdag
16.00-17.00 Kleuters/BSO Niels Kerkhoflaan
16.15-18.45 Sportacrobatiek Raymond / Sara Turnstede
17.00-19.00 Turnen Dames 3e selectie Laura / Janet ut Sporthuus 2
17.00-20.00 Turnen Dames 1e selectie Jasper / Wendy ut Sporthuus 2
 
 Vrijdag
10.30-11.30 Peuter- Oudergym Tanja ut Sporthuus 1
16.00-17.00 Kleuters
Annemarie / Celine Maandereng
17.00-18.00 Recreatie meisjes en jongens Annemarie / Celine Maandereng
16.00-18.00 Turnen Dames jong talent Claudia / Fleur M Turnstede
17.30-20.30 Turnen Dames 2e selectie Claudia / Linsey /
Danielle / Linde 
Turnstede
17.30-19.30 Turnen Heren Divisiegroep OB Niels / Max / Pieter Turnstede
17.30-20.00 Turnen Heren Divisiegroep MB Niels Turnstede
19.00-22.00 Turnen Heren bovenbouw Niels Turnstede
20.30-22.00 Seniorengroep Annemarie / Danielle Turnstede
 
Zaterdag
09.00-10.00 Recreatie Meisjes/Jongens Eljakim / Sara Blijdestein
10.00-11.00 Kleuters Eljakim / Sara Blijdestein 
09.00-12.00 Turnen Dames 1e selectie Jasper / Wendy
Tieze / Fleur M
Turnstede
09.30-12.00 Turnen Heren onderbouw Max / Lucas / Pieter Turnstede
09.30-12.30 Turnen Heren talentendivisie Max Turnstede
09.00-12.00 Turnen Heren middenbouw Niels / Django Turnstede
12.00-15.00 Turnen Heren bovenbouw Niels Turnstede
12.00-15.00 Sportacrobatiek Raymond / Sara / Tanja Turnstede

 

 

 

De Sponsoren:

  • Sponsoren
  • Sponsoren